راهنمای سیستم
پنجره واحد سرمایه‌گذاری
نام کاربری ایمیل
کلمه عبور تکرار کلمه عبور
کد ملی
نوع کاربر
نام شرکت نوع شرکت
محل ثبت شماره ثبت
تاریخ ثبت انتخاب از تقویم شماره اساسنامه
شماره آگهی تاریخ آگهی انتخاب از تقویم
شماره ملی شرکت کد اقتصادی
نام نام خانوادگی
محل تولد شماره شناسنامه
تاریخ تولد جنسیت
ملیت
تحصیلات کدپستی
تلفن همراه
آدرس

شرایط استفاده از سایت

قوانین و مقررات سایت پنجره واحد سرمایه گذاری استان کردستان

هر اجتماع نیازمند وجود قوانین و مقررات مدون ومشخصی می باشد که براساس آن حدود و ثغور مسئولیت ها و اختیارات اشخاص حاضر در آن جامعه باید تعیین گردد. این قوانین باعث می شود تا در هنگام بروز هرگونه اختلاف با رجوع به آن حوزه تخلفات احتمالی و مسئولیت افراد مشخص گردد. جوامع مجازی اعم شبکه های اجتماعی و … نیز از این قاعده مستثنی نمی باشند. قواعد و قوانین زیر نیز مربوط به شرایط عضویت و بهره برداری از سایت پنجره واحد سرمایه گذاری استان کردستان می باشد که عضویت در سایت به معنی اطلاع کامل از متن و شرایط آن می باشد. این قوانین در قالب توافقنامه زیر ارائه گردیده است:

توافقنامه

متن حاضر متعلق به سایت پنجره واحد سرمایه گذاری استان کردستان که متعلق به مرکز خدمات سرمایه گذاری استان کردستان می باشد و علاوه بر مفاد زیر بعنوان یک سایت ایرانی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران نیز بر آن حاکم است.

الف: شرایط عضویت

عضویت در سایت پنجره واحد سرمایه گذاری استان کردستان تابع شرایط خاص نمی باشد ولیکن از آنجائیکه مدیریت سایت پنجره واحد سرمایه گذاری استان کردستان تمامی تلاش خود را جهت فراهم سازی محیطی سالم و شفاف جهت تسهیل در سرمایه¬گذاری استان انجام می¬دهد، پایبندی به این آرمان را شرط عضویت خود در سایت قرار داده است و از داوطلبان عضویت انتظار دارد تا در صورت قبول این اصول به عضویت سایت درآیند.

اطلاعات خصوصی

اطلاعات خصوصی افراد نزد سایت پنجره واحد سرمایه گذاری استان کردستان محفوظ می باشد. اطلاعات شما در اختیار دستگاه¬های اجرایی مربوطه نسبت نوع مجوز درخواستی شما قرار خواهد گرفت.
صحت مدارک بارگذاری شده بر عهده متقاضی بوده و در صورت تخلف برابر قوانین جاری کشور برخورد خواهد شد.

شرایط استفاده

اعضاء مجاز به انتشار اطلاعات محرمانه مملکتی، اطلاعات محرمانه اشخاص ثالث، مطالب نفرت آمیز، ….، غیر اخلاقی و غیر قانونی در نگارش های خود نمی باشند.
پنجره واحد سرمایه گذاری استان کردستان خود را مجــاز بــه کنتــرل مدارک و اطلاعات که در سایت قرار می گیرد می داند. مسئولیت کامل مدارک و اطلاعات قرار داده شده بر عهده متقاضی (کاربر مربوطه) خواهد بود.
پنجره واحد سرمایه گذاری استان کردستان جهت ابلاغ نام کاربری و رمز عبورو پیگیری درخواست در هر مرحله از شماره تلفن همراه وارد شده توسط متقاضی استفاده خواهد کرد. لذا حتماً شماره همراه فعال و در دسترسی را وارد نمایید.
پنجره واحد سرمایه گذاری استان کردستان می تواند هر قسمتی از این توافقنامه را در هر موقع تغییر دهد. متن توافقنامه همواره برروی سایت قابل ملاحظه بوده و در صورتیکه در هر زمان با این قرارداد مخالفت داشته باشید می توانید از عضویت این سایت انصراف دهید.
در صورتیکه کلمه عبور خود را فراموش نمودید با استفاده از شماره تلفن 08733292247 در وقت اداری و با ارائه اطلاعات درخواستی کارشناس، می توانید آنرا دریافت کنید.
در صورتیکه از مقررات سایت و مقررات جمهوری اسلامی ایران تخطی نمائید. مسئولین سایت می توانند بدون اخطار قبلی حساب کاربری شما را مسدود و عضویت شما را به حالت تعلیق در آورند.

حقوق مالکیت معنوی:

استفاده از مطالب قرار گرفته برروی سایت در جای دیگر مجاز نمی باشد. بخصوص اطلاعات شخصی افراد، عکس ها و مطالب مربوط به آنها.
کلیه محتویات نرم افزاری و ابداعات و طرحهای پنجره واحد سرمایه گذاری استان کردستان متعلق به این سایت بوده و کلیه حقوق آنها متعلق به این سایت است.
کاربران مجاز به انتشار هیچ مفهوم و محتوایی که به حقوق انحصاری و تجاری افراد و حق چاپ و نشر (Copy Right) و سایر حقوق دیگران تجاوز نمایند، نمی باشند.
تبصره ۱
چنانچه کاربر با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به ثبت درخواست کند و موضوع مشخص شود، پنجره واحد سرمایه گذاری استان کردستان حق دارد عضویت را باطل کند.

تذکرات مهم:

بکار بردن کلمات و یا تصاویر خلاف شئونات اخلاقی و مذهبی ممنوع می باشد.


قوانین و مقررات سایت پنجره واحد سرمایه گذاری استان کردستان طبق توافقنامه بالا اعلام گردید و پیشاپیش از همکاری تمام کاربران عزیز نهایت قدردانی را داریم .